Acronis True Image 2017 - 1 Computer - Upgrade

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Acronis

• robustní produkt pro zálohování a obnovu disků se snadným a intuitivním ovládáním
    • podpora širokého spektra souborových systémů
    • možnost zálohovat téměř kamkoli
    • užitečné doplňkové funkce

• Zdá se mi ještě přehledný, funguje na více PC bez problémů

Používám ho už dlouho, postupně na více počítačích a jsem spokojen. I když předchozí verze mi připadala uživatelsky přívětivější.

S produktem jsem velice spokojena

Produkt nemá žádné parametry.

Nástroj pro zálohování a obnovu domácích i kancelářských PC nebo počítače Mac. Obsahuje licenci pro 1 počítač. Produkt je dodáván v českém jazyce. Jedná se o upgrade. Pro zprovoznění a využití vyžaduje 1 x licenci True Image 2016 a nebo starší. Produkt je dodáván jako ESD (Electronic Software Distribution). Při úhradě tohoto produktu přes GoPay (zahrnuje platební karty, eKonto, MojeBanka, Fio, mPenize) obdržíte licenční certifikát obratem (Pozor, platí pouze pokud jsou takto označeny všechny produkty v nákupním košíku).

• podpora širokého spektra souborových systémů
    • možnost zálohovat téměř kamkoli
    • užitečné doplňkové funkce

• Zdá se mi ještě přehledný, funguje na více PC bez problémů

S produktem jsem velice spokojena

• Intuitivní ovládání.
    • Zvládne to také laik.

• Jelikož není spolehlivý, což se od zálohovacího software očekává, tak nic.
    • Chyby, nespolehlivost.

Předražený software, na který se nelze spolehnout.

• Zálohovací program operačního systému
    • Při poruše PC je během pár min. operační system opět v kondici.

Program k nezaplacení v případě jakékoli poruchy PC.
    To člověk ocení hlavně když se mu to samotnému stane.
    Produkt používám již roky a nedám na něj dopustit.
    Je i v češtině.

• Software je v češtině
    • Nemožnost výběru - elektronicky nebo krabicové

Kdyby spravil výběr, tak bych obchod hodnotil pozitivně

• , zakoupeno v Acronis

• Komunikace v češtině, intuitivní přirozené ovládání, možnost jednoduchého zálohování celého počítače včetně OS, široké možnosti programu.
    • Záchranné spouštěcí médium s doplňkem ne vždy spolehlivě funguje.

Možnost návratu do stavu v čase zálohování při nenávratném poškození sw anebo hw včetně OS, všech aplikací a dat - teoreticky dle popisu programu - prakticky jsem provádělo pouze zálohy, obnovu PC po havárii jsem prozatím nemusel chválabohu řešet.

• Kvalitní zálohování
    • verze 2017 - problémy

Verze 2017 má problémy s připojením stávajících záloh a problém se zálohováním na server Synology NAS.